- Milí přátelé, ano, máme jubileum
Na úvod zopakuji, že tyto moje stránky už nejsou ty hlavní, soutěžní, ale jsou to tyto, o které se stará Spolek pro podporu odborného vzdělávání. www.stirlinguv-motor-soutez.cz
Termíny soutěže:
První kolo: Středa 6.5.2026 v 10.00 v učebně NTM jako vždy.
První kolo není povinné, ale velice doporučené, vyzkoušíte si startovní plamen, změříme otáčky, vítěz dostane odměnu a výsledky se počítají i pro druhé kolo. Zároveň doporučuji přijít i těm, kterým se motor nerozeběhl, podíváme se na něj spolu.
Druhé kolo: Čtvrtek 4.6.2026 v 10.00 na Veletrhu vědy v Letňanech (stejně jako vloni)
Budou k dispozici dva startovní plameny a každý motor bude mít dva rozběhy. Počítají se vyšší otáčky. Po skončení měření se všechny soutěžní Stirlingovy motory shromáždí a zatím co soutěžící se mohou podívat na mnoho zajímavých stánků na veketrhu, my provedeme hodnocení disciplíny Technického vylepšení a Designu. Vyhlášení výsledků odhaduji na 13.30.
PRVNÍ KOLO
Milí přátelé
Jubilejní 20. ročník začal 6.5. prvním kolem v učebně NTM. Ačkoliv se na startu sešlo jenom devět motorů, místnost byla až přeplněná.
Soutěže se zúčastnilo i osm studentů, kteří se seznamovali s průběhem soutěže a hlavně s měřením. Budou přítomni při druhém kole, kde budou startovní plameny dva a oni budou měření provádět.
Při soutěži každého museli zaujmout tři studenti ve vojenských uniformách z VSŠ a VOŠ MO z Moravské Třebové se slušnými otáčkami motorů a originálními konstrukcemi. Byli to Metoděj Dadák, Dan Šik a Jakub Varumža. Všechny jejich motory mají potenciál pro druhé kolo.
Se svojí báječnou učitelkou ze SŠ eltech a strojírenství přišli Jirka Orlov, Ondra Hejhal a Vítek Šesták. I na ně se těším, každoročně škola překvapuje.
Z SPŠ Třebešín přišel Honza Polák se svým originálním, průtočným chlazením.
A ze základní školy (!) Korunovační Vašek Čelikovský.
Jako první ráno přišel Anthony Szuflak z PBIS s motorem, který od loňska doznal značnou změnu, kterou určitě popíšu v zápisu druhého kola.
Tabulka výsledků:
|
Jméno |
I ot/min |
II ot/min |
Škola |
|
Dadák |
590 |
580 |
VSŠ |
|
Šik |
487 |
543 |
VSŠ |
|
Varumža |
451 |
449 |
|
|
Orlov |
297 |
SŠS |
|
|
Hejhal |
0 |
0 |
SŠS |
|
Šesták |
0 |
0 |
SŠS |
|
Polák |
212 |
0 |
Třebešín |
|
Čečilovský |
386 |
0 |
ZŠKorunovační |
|
Szuflak |
750 |
0 |
PBIS |
Vítěze prvního kola si letos výjímečně dovolím neurčit:
Když Metoděl Dadák jako první dal motor na plamen, ukázal graf při velkém rachotu motoru neuvěřitelnych 1723ot/min. Jenže vlivem vibrací čidlo ukazovalo vícekrát. Při opakování byly otáčky nižší.
Anthony Szuflak zkoušel svůj motor ještě před zahájením v 10.00 a motor ukázal jasných 760ot/min. Ovšem při soutěžním startu, pri pokusu použít Hélium se voda, která pronikla do motoru smísila s olejem a vytvořila emulzi a nakonec se mu skleněný válec odloupl.
Jeho výsledek tak nemohu počítat.
Po měření jsme se soutěžícími probírali problémy motorů:
Stále se opakující:
- Vůle v přehaněči
- Píst netěsní, nebo má naopak velké tření, před závodem doporučuji očistit válec i píst alkoholem
- Celý motor není tuhý
- Ojnice “jezdí” na závitech čepu
- Plasty se dotýkají horké plochy
Doporučení:
Do základové desky je vhodné vyvrtat díru 5mm, vyříznout závit M6. Na trubičce d = 6mm vyříznout závit M6 a zašroubovat a utěsnit kapkou vteřiňáku.
Získáte vstup pro Helium, nebo pro měření tlaku.
Pro chod motoru se trubička nejsnáze uzavře dřevěným, kuželovým kolíkem.
. . . .